jazyk:
SKjazyk
DE EN RO CZ NL PL
 

O nás:

Služba knihovania trajektov firmy TSF má už dlhú tradíciu – zrodila sa v polovici 90. rokov, z pôvodnej trajektovej prepravy do Velkej Británie a Írska. V ďalších rokoch sa firma rozrástla a stala sa profesionálne osvedčeným poskytovateľom trajektových prepráv po celej Európe.

Zabezpečíme Vám najdôležitejšie spoje (nielen pre všetky európske zeme), do ktorých je pravidelná preprava možná – napr. do Anglicka, Írska, celej Škandinávie a Pobaltia do oblasti Egejského a Stredozemného mora, do severnej Afriky, černomorských a exotických zemí – ako sú Kanárske a Faerské ostrovy, Island, atď.

Ťažiskom našich služieb je knihovanie objednávok ťažkých a špeciálnych nákladov – s dĺžkou aj 38 m, šírkou 6 m a hmotnosťou cez 150ton. Hmotnosť pre nás nieje neriešiteľný problém. Neváhajte nám zadávať aj takéto dopyty.

Radi Vám ponúkneme tieto výhody :
- rýchlu odpoveď na každý dopyt (spravidla do 30 minút)
- rozumné doporučenie podložené praxou
- výber alternatív a optimálnych tratí
- jasnú informáciu o prednostiach a záporoch rôznych trás a firiem
- v neposlednej rade tiež o primeraných cenách

Zaručujeme Vám neutrálnu službu podloženú praxou. Ponuky prispôsobujeme Vašim konkrétnym potrebám a starostlivo vážime pomer medzi cenou a službou. Vyskúšajte naše služby, tešíme sa na Vás !

S priateľským pozdravom
TSF Transport, s. r. o.
(as agent only)
Váš tým pre zabezpečenie trajektovej prepravy

 

 

vyhľadávanie spojenia:

odjazd

krajina :
prístav :  

príjazd:

krajina :
prístav :