Język:
PLJęzyk
DE EN RO CZ NL SK
 

O nas

Serwis rezerwacji firmy TSF ma już długą tradycję – powstał w połowie lat 90-tych na bazie własnych transportów do Wielkiej Brytanii i Irlandii. W ciągu następnych lat firma TSF rozwinęła się i stała się doświadczonym „Allrounder’em“ i profesjonalistą w przewozach promowych w całej Europie. 
 

Rezerwowane są najważniejsze trasy i wszystkie kraje Europy, w których istnieją regularne połączenia promowe – na przykład Anglia, Irlandia, cała Skandynawia i kraje bałtyckie, Morze Egejskie i Śródziemne, Afryka Północna i Morze Czarne oraz miejsca egzotyczne, jak Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Owcze, Islandia, itd., itd.

Punktem szczególnym naszego serwisu jest bukowanie ciężkich i specjalnych transportów – transportów o długości 38m, szerokości 6m i/lub także większych niż 150 ton. Żadna waga nie jest dla nas problemem. Nie wahajcie się Państwo i zwracajcie się do nas także z takimi zapytaniami.

Jesteśmy dumni, że możemy Państwu zaoferować następujące korzyści:

- szybka odpowiedź na Państwa zapytanie (z reguły najpóźniej w ciągu 30 minut)
- rozsądne, wynikające z praktyki rady
- zestawienie alternatywnych i optymalnych tras przejazdu
- jasna informacja o wadach i zaletach przepraw oraz oferentach
- odpowiednie korzyści cenowe

Gwarantujemy Państwu całkowicie neutralny i profesjonalny serwis. Nasze oferty są zawsze dostosowane do Państwa konkretnego zapotrzebowania i stanowią perfekcyjną równowagę między ceną a świadczeniem.

Sprawdźcie Państwo nasze usługi, sprostamy wszelkim Państwa wyzwaniom!

Pozdrowienia

TSF Transport GmbH
Zespół bukowania promów
(as agents only)

 


 

Szukanie połączeń:

Wypłynięcie:

Kraj :
Port :  

Przybycie:

Kraj :
Port :